День української хустки

День української хустки.З давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала хустка. Хустка – символізувала красу, ніжність і жіночність, дорослішання дівчат. Започатковане свято – День української хустки – 07 грудня 2019 року. Метою якого є об’єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Зберігаємо українські традиції. #Деньукраїнськоїхустки

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x