День пам’яті жертв голодоморів

Ми часто втішаємо себе тим, що найстрашніше – не трапиться, бо такого не може бути. У минулому столітті Україні тричі відбулася трагедія, якої не мало б бути – у ХХ столітті, в центрі Європи, у її «житниці». Штучний голод забрав мільйони людських життів, залишив відбиток в душі і в історії нашого народу, залишився чорною тінню у підсвідомості попри замовчування в радянські часи. Зараз Україна і світ знають і пам’ятають про ці події, спільно звертаються у молитві за душі тих, хто загинув від страшної страти голодом.26 листопада викладачем історії Петрушиною Т.В. була підготовлена і представлена учням училища презентація, присвячена причинам і подіям Голодоморів в Україні 1921-23 рр., 1932-33 рр., 1946-1947 рр. Учні перегорнули сторінки трагічних подій, масштаби людських втрат, вшанували загиблих. Долучаємось всі в суботу 27 листопада о 16:00 до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції “Запали свічку пам’яті”.

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x