Воркшоп

З метою підвищення престижу робітничої професії 25 листопада 2021 року в училищі працівниками напрямку «Автомобільний транспорт» був проведений воркшоп «Уміння аналізувати інноваційні педагогічні технології, добирати зміст і застосовувати його на практиці».Також продемонстровані учнями цікаві моменти слюсарних та зварювальних робіт. #тижденьпрофтехосвіти

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x