Урок з історії

Для учні групи №104 ВПУ №29 м.Львова 23 листопада 2021 року був проведений урок з історії в Будинок воїна. Викладач історії Р.Янків, практичний психолог М.Низова та куратор групи Л.Копичин разом з учнями мали можливість послухати розповідь майданівця Валерія Білика, екскурсовода з Музею Гідності Олену Чебелюк та переглянути фільм «Все палає».Вдячні Ользі Біщук за організацію проведення уроку та екскурсію.

Команда ВПУ 29 міста Львова за напрямком Перукарське мистецтво взяло активну участь в XXV Ювілейному фестивалі «Галицький талант» Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання були нагороджені подяками та дипломами за участь та командну участь у фестивалі Бажаємо Вам нових висот та творчих ідей

30 листопада 2023 року, в межах міжнародного проєкту «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery», GIZ, заклад освіти відвідали керівник та координатори даної програми в Україні. Основна мета проєкту збільшити доступність кваліфікованої робочої сили для процесу відновлення України за рахунок створення адекватних освітніх можливостей для всіх людей працездатного віку та подальшої професійної підготовки дорослих.

29 листопада 2023 року на базі закладу освіти проведено перший навчальний модуль тренінгу для працівників на тему: «Психологічні та комунікаційні аспекти навчання людей із інвалідністю». Захід організовано ПРООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей із інвалідністю, спричиненою війною» за фінансової підтримки урядів Республіки Кореї та Німеччини.

x
ukUK