Сонячний Зайчик – 2021

Гурт “Калинове гроно” ВПУ №29 м.Львова дякує працівникам Львівського Палацу естетичного виховання учнівської молоді (О.К. Жилевич та членам журі конкурсу “Голос душі” (вик. бардівської пісні), що визначили переможцем учня Михайла Данилова в конкурсі “Голос душі” і скерували його на 13 Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Сонячний Зайчик – 2021” в м.Запоріжжя, який проводився з 22-24.10.2021 року.Пісня лауреата Михайла Данилова була визнана журі «найкращою піснею фестивалю».Фестиваль зцілив мрію учня та надихнув на нову творчість, на нові звершення.ПОВАГА! РЕСПЕКТ! Поету Ігорю Косьяненку та організаторам фестивалю Олені Алексєєвій та Сергію Рубашкіну за творчий обмін (майстер-клас) майстерні авторської мови, за хороші емоції та позитивні враження.

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та заборонен. Чому БРАМА? Брама – це ворота, які захищають від не безпеки та закривають  нас від негативного впливу.  В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, […]

Екскурсія

28.02.2024р. здобувачі освіти групи 201 разом із класним керівником І Стадник відвідали Державний природознавчий музей Національної академії наук України – це один з найдавніших за науковими природничими фондами серед музеїв Європи, заснований меценатом-природознавцем, графом Володимиром Дідушицьким. Музей складається з чотирьох наукових відділень. Найбільше хлопцям сподобалась виставка «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 15.02.2024 №8740-2024 та листа департаменту освіти і науки у ЛОВА у ВПУ №29 м.Львова 27 лютого 2024 року було проведено роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти та продемонстровано презентацію щодо протидії кіберзлочинам.

x
ukUK