Сонячний Зайчик – 2021

Гурт “Калинове гроно” ВПУ №29 м.Львова дякує працівникам Львівського Палацу естетичного виховання учнівської молоді (О.К. Жилевич та членам журі конкурсу “Голос душі” (вик. бардівської пісні), що визначили переможцем учня Михайла Данилова в конкурсі “Голос душі” і скерували його на 13 Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Сонячний Зайчик – 2021” в м.Запоріжжя, який проводився з 22-24.10.2021 року.Пісня лауреата Михайла Данилова була визнана журі «найкращою піснею фестивалю».Фестиваль зцілив мрію учня та надихнув на нову творчість, на нові звершення.ПОВАГА! РЕСПЕКТ! Поету Ігорю Косьяненку та організаторам фестивалю Олені Алексєєвій та Сергію Рубашкіну за творчий обмін (майстер-клас) майстерні авторської мови, за хороші емоції та позитивні враження.

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x