Практичний семінар на тему: “Пілотування навчальної програми з професії “Кухар”

Впродовж 5-7 жовтня 2021 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбувався практичний семінар на тему: “Пілотування навчальної програми з професії “Кухар”. Метою зустрічі стало об’єднання пілотних закладів освіти для обговорення досвіду розробки та впровадження оновленої навчальної програми з професії “Кухар”, з’ясування викликів і пошук шляхів вирішення проблемних питань, спільна робота над адаптацією навчальної програми для закладів П(ПТ)О, отримання підтримки та практичних порад від експертів проєкту.Участь у семінарі взяли представники МОН Вікторія Карбишева (керівниця експертної групи) та Наталія Проценко (експертка RST VET MoES), фінські експерти у галузі професійної освіти, Олег Паска (директор Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації), Іван Пикус (департамент освіти і науки ЛОДА), Володимир Бобко, Наталія Рибак, Оксана Рик (Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Львівській області) та представники пілотних закладів П(ПТ)О з 4-х облатей: ВПУ N29 м. Львова, ДНЗ “Мелітопольське ВПУ”, ДПТНЗ “Вінницьке ВПУ сфери послуг” та ПТУ N8 м. Чернівці.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK