Практичний семінар на тему: “Пілотування навчальної програми з професії “Кухар”

Впродовж 5-7 жовтня 2021 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбувався практичний семінар на тему: “Пілотування навчальної програми з професії “Кухар”. Метою зустрічі стало об’єднання пілотних закладів освіти для обговорення досвіду розробки та впровадження оновленої навчальної програми з професії “Кухар”, з’ясування викликів і пошук шляхів вирішення проблемних питань, спільна робота над адаптацією навчальної програми для закладів П(ПТ)О, отримання підтримки та практичних порад від експертів проєкту.Участь у семінарі взяли представники МОН Вікторія Карбишева (керівниця експертної групи) та Наталія Проценко (експертка RST VET MoES), фінські експерти у галузі професійної освіти, Олег Паска (директор Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації), Іван Пикус (департамент освіти і науки ЛОДА), Володимир Бобко, Наталія Рибак, Оксана Рик (Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Львівській області) та представники пілотних закладів П(ПТ)О з 4-х облатей: ВПУ N29 м. Львова, ДНЗ “Мелітопольське ВПУ”, ДПТНЗ “Вінницьке ВПУ сфери послуг” та ПТУ N8 м. Чернівці.

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x