Подяка керівникові школи «Sadova beauty salon» Катерині Садовій

Учні та майстри виробничого навчання напрямку «Перукарське мистецтво» ВПУ №29 м. Львова вдячні керівникові школи перукарського мистецтва «Sadova beauty salon» Катерині Садовій за співпрацю. Учні училища здобувають хороші навики й обмінюються своїми знаннями та майстерністю: секрети суперблонду, 3D ефектом, тонування блонд, техніки «Air touch», «Шатуш», стрижки «Каре», «Каскад», чоловічі модельні стрижки, швидкі укладки.

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x