Відзначення Дня фізичної культури і спорту

Протягом тижня, 20-24 вересня 2021 року, у ВПУ № 29 м.Львова проводилися спортивні заходи щодо відзначення Дня фізичної культури і спорту та проведення Олімпійського тижня. Учні І курсів із великим ентузіазмом брали участь у наступних заходах:- Флеш-моб;- Фан-ап з олімпійцем (олімпійська призерка Tokio-2020 Алла ЧЕРКАСОВА);- Анкетування на спортивну тематику; – Виховний захід в актовому залі на олімпійську тематику;- Проведення спортивних змагань серед учнів груп першого курсу та підведення підсумків.

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x