Відзначення Дня фізичної культури і спорту

Протягом тижня, 20-24 вересня 2021 року, у ВПУ № 29 м.Львова проводилися спортивні заходи щодо відзначення Дня фізичної культури і спорту та проведення Олімпійського тижня. Учні І курсів із великим ентузіазмом брали участь у наступних заходах:- Флеш-моб;- Фан-ап з олімпійцем (олімпійська призерка Tokio-2020 Алла ЧЕРКАСОВА);- Анкетування на спортивну тематику; – Виховний захід в актовому залі на олімпійську тематику;- Проведення спортивних змагань серед учнів груп першого курсу та підведення підсумків.

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK