«ТПЗ», «Етноритми Галичини», «Писанки Галичини»

Учні ВПУ №29 м. Львова завжди є активними учасниками різноманітних конкурсів, які проводить Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді. В рамках обласного огляд-конкурсу художньої самодіяльності ЗППТО «Творчості проміння золоте» учні займали з усіх номінацій перші місця. Також 01 червня 2021 року були активними учасниками І етнофестивалю «Етноритми Галичини». В цей день викладач Мигалик Т.Н. разом з учнями провели майстер-клас з писанкарства «Писанки Галичини»

З метою формування культури чистоти, об’єднання зусиль заради екологічного благоустрою території біля навчального закладу та парків м. Львова, учні ВПУ №29 м.Львова до дня «Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day» організували та провели соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою території.

16 вересня 2022 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбулася зустріч викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної(професійно-технічної) освіти м. Львова та області з напрямку «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист». Тема зустрічі: Підготовка до XXV ювілейного Чемпіонату України СПУ з перукарського мистецтва. Були проведенні директором «FAT TONYS BARBERSHOP» Святославом ЗАЙЦЕВИМ майстер класи з простриганням стрижки […]

Відповідно до Плану реагування на надзвичайні ситуації, 05 вересня 2022 р. у ВПУ №29 м. Львова відбулося навчальне тренування діям працівників та учнів училища при отриманні сигналу «Повітряна тривога».

x