«ТПЗ», «Етноритми Галичини», «Писанки Галичини»

Учні ВПУ №29 м. Львова завжди є активними учасниками різноманітних конкурсів, які проводить Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді. В рамках обласного огляд-конкурсу художньої самодіяльності ЗППТО «Творчості проміння золоте» учні займали з усіх номінацій перші місця. Також 01 червня 2021 року були активними учасниками І етнофестивалю «Етноритми Галичини». В цей день викладач Мигалик Т.Н. разом з учнями провели майстер-клас з писанкарства «Писанки Галичини»

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK