«ТПЗ», «Етноритми Галичини», «Писанки Галичини»

Учні ВПУ №29 м. Львова завжди є активними учасниками різноманітних конкурсів, які проводить Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді. В рамках обласного огляд-конкурсу художньої самодіяльності ЗППТО «Творчості проміння золоте» учні займали з усіх номінацій перші місця. Також 01 червня 2021 року були активними учасниками І етнофестивалю «Етноритми Галичини». В цей день викладач Мигалик Т.Н. разом з учнями провели майстер-клас з писанкарства «Писанки Галичини»

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x