Зустріч творчої групи напрямку “Перукар”

21 травня 2021 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбулася зустріч у змішаному форматі викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної(професійно-технічної) освіти м. Львова та області з напрямку «Перукар (перукар-модельєр). Візажист», щодо роз’яснення умов участі у Відбірковому турі XIV Чемпіонату України СПУ «Золотий Лев».Для творчої групи учні ВПУ №29 м. Львова продемонстрували розроблені колекції зачісок в «Етно стилі» та постижерних виробів на тему: «Креативний Шик».

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x