Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17 по 21 травня 2021 року у ВПУ №29 м. Львова проводився тиждень безпеки дорожнього руху під девізом «Будь помітним на дорозі».

Метою проведення тижня було поліпшення освітньої роботи з учнями з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди безпечної поведінки на дорозі, дотримання ПДР.

«Будь помітним на дорозі» – не ризикуй!

«Будь помітним на дорозі» – уникни небезпеки!

«Будь помітним на дорозі» – збережи життя!

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x