Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17 по 21 травня 2021 року у ВПУ №29 м. Львова проводився тиждень безпеки дорожнього руху під девізом «Будь помітним на дорозі».

Метою проведення тижня було поліпшення освітньої роботи з учнями з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди безпечної поведінки на дорозі, дотримання ПДР.

«Будь помітним на дорозі» – не ризикуй!

«Будь помітним на дорозі» – уникни небезпеки!

«Будь помітним на дорозі» – збережи життя!

У рамках реалізації пілотного проєкту з професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді «Успішна кар’єра» та з метою популяризації престижності робітничих професій ВПУ №29 м. Львова тісно співпрацює з ЛСЗШ №34 ім. Маркіяна Шашкевича. Навчальні заклади склали план щодо проведення уроків трудового навчання з учнями школи на базі НПЦ та майстерень виробничого навчання училища за […]

З метою формування культури чистоти, об’єднання зусиль заради екологічного благоустрою території біля навчального закладу та парків м. Львова, учні ВПУ №29 м.Львова до дня «Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day» організували та провели соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою території.

16 вересня 2022 року на базі ВПУ №29 м. Львова відбулася зустріч викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної(професійно-технічної) освіти м. Львова та області з напрямку «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, візажист». Тема зустрічі: Підготовка до XXV ювілейного Чемпіонату України СПУ з перукарського мистецтва. Були проведенні директором «FAT TONYS BARBERSHOP» Святославом ЗАЙЦЕВИМ майстер класи з простриганням стрижки […]

x