15-й Всесвітній день вишиванки

Сьогодні працівники та учні ВПУ №29 м.Львова з чудовим настроєм та різнобарвними враженнями відзначають ювілейний 15-й Всесвітній день вишиванки. Це день самобутньої, неповторної, барвистої української культури.Він будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця, який покликаний зберегти споконвічні народні традиції носіння етнічного вишитого українського одягу.Українська вишиванка – це національна святиня! Це наш національний оберіг!

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
ukUK