Сьогодні працівники та учні ВПУ №29 м.Львова з чудовим настроєм та різнобарвними враженнями відзначають ювілейний 15-й Всесвітній день вишиванки. Це день самобутньої, неповторної, барвистої української культури.Він будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця, який покликаний зберегти споконвічні народні традиції носіння етнічного вишитого українського одягу.Українська вишиванка – це національна святиня! Це наш національний оберіг!
![](http://vpu29.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/05/189112296_3882887075093478_96052581566233840_n-741x1024.jpg)