День пам’яті українців, які рятували євреїв

14 травня оголошено Днем пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни.За нелюдських умов війни геноциду важко сподіватись на людяний вибір людей. У ті важкі роки окупована нацистами Україна була одним із місць масових репресій проти євреїв і знищення їх.Багато Українців рятували євреїв, своїх знайомих, сусідів від концтаборів і смерті, хоча за це нацисти їх жорстоко карали. Таких героїв назвали «Праведники народів світу» – це почесне звання присвоєно від імені Ізраїлю відповідно до закону про увічнення пам’яті мучеників і героїв (1953 рік) представниками різних національностей та віросповідань. Про це, сьогодні, 14 травня 2021 року, розповіла учням викладач історії, класний керівник Дацко Г.В., а також разом з учнями відвідали село Прилбичі на Львівщині, де був відкритий перший в Україні пам’ятник братам Шептицьким (Андрію і Клементію), які найбільше рятували євреїв, наражаючи своє життя на небезпеку.

День Героїв

Сьогодні, 23 травня 2023 року, відзначаємо День Героїв – це національне українське свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують цю боротьбу і сьогодні. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом його незборимості. Про імена та історію людей, які героїчно стали […]

Вітаємо усіх офіціантів, професійних і майбутніх, з вашим святом! Бажаємо чудової та веселої роботи, гарного настрою та бадьорості, високого заробітку та достатку,щастя в особистому житті та творчих звершень! Нехай кожен день дарує приємне спілкування, позитивні емоції, радісні зустрічі та незабутні враження!

Завершили проведення тижня професійної освіти: організовано WORK-SHOP класних керівників на тему: «Безпечне освітнє середовище: як розпізнати аб’юз» та конкурс серед здобувачів освіти за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» малюнків створених у графічному редакторі. Здобувачі освіти вдало застосовували отримані компетенції та створили низку тривимірних моделей для друку на 3D принтері.

x