ЗУСТРІЧ В АКТОВОМУ ЗАЛІ

В приміщенні актової зали ВПУ №29 м.Львова 26 лютого 2021 року відбулася зустріч із заступником Міністра освіти і науки України Ігорем Гарбаруком, генеральним директором Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки Іриною Шумік, секретарем комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Наталею Піпою, членом комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, головою підкомітету з питань професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти Ольгою Коваль, директора департаменту освіти і науки ЛОДА Олега Паски, начальника відділу інновацій дистанційного навчання координації діяльності закладів вищої освіти і науки професійної освіти ЛОДА Івана Пикуса та директорів навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Гості ознайомились з навчальною та навчально-виробничою базою училища.

У Карпатах є багато мальовничих куточків, де природа підтверджує, що вона найкращий художник. Одним з таких місць є Водоспад с. Кам’янка, де побували здобувачі освіти ВПУ 29м.Львова.

Вітаємо команду (Рій”Битва за волю”) ВПУ №29 м.Львова, яка зайняла II місце у I етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”). Бажаємо команді і в подальшому перемог!

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання міста Львова за напрямком кухар, кондитер, офіціант за запрошенням керівника закладу ресторації «Babo Gardens” RESTARONE відвідали заклад та провели екскурсію щодо організації та укладання договору про співпрацю та проходження виробничої практики здобувачів освіти за даними напрямками! Дякуємо Вам за запрошення та ознайомчу екскурсію роботи ресторану!

x