Екскурсія Будинком вчених

Дозвілля групи 206 разом із класним керівником Лесею Мазур.

Екскурсія Будинком вчених – однією із найрозкішніших споруд Львова та України, який є прекрасним зразком необароко, з надзвичайно вишуканими інтер’єрами. Зведено його за проектом відомого австрійського архітектурного бюро “Гельмер і Фельмер” в далекому 1898 р., як Шляхетське або Національне касино. З 2008р. Будинок вчених внесений до переліку пам’яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації.

Приміщення і досі зберегло дух розкоші світського салону кінця ХІХ ст., яке окрилює і надихає!

Навчання у нас — початок Вашоі успішної кар’єри професіі “Кухар” Запрошуємо Вас щовівторка на День відкритих дверей.

24 листопада у Вищому професійному училищі 29 м.Львова викладачем Петрушиною Т.В. був проведений для груп 104 і 106 урок-реквієм “Спогади свідків Голодомору”, присвячений вшануванню пам’яті жертв цієї трагедії. Здобувачі освіти перегорнули сторінки трагічних подій встановлення радянської влади в Україні, колективізації, репресій, страшної страти штучним голодом українського селянства у 1921-23, 1932-33, 1946-47 рр.. Під час уроку […]

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2023 р., 23 листопада у Вищому професійному училищі №29 м. Львова проведено протипожежне тренування. В ході тренування працівники та здобувачі освіти закладу ознайомились з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння.

x
en_USEN